Založit nové téma
Počet příspěvků
A víte... Že to tu vlastně vůbec není marné

Při zdánlivě marné bádání po tomto webu, jsem si po dlouhé době uvědomila jednu velmi podstatnou věc.
Ač jsou ty snahy zde někoho poznat opravdu mizivě úspěšné. Není to vada téhle platformy, ale nás samotných. Připadám tlaku doby a chceme něco instantního a očekáváme příliš mnoho.
Popravdě jsem se velmi potěšila nad pročítáním diskuzí, neboť mi to dokázalo, že zde je to mizivé procento bytostí, které berou BDMS + kulturu vážně a chápou o čem je. A to je při nejmenčím příjemné zjištění.
Je hezké dočíst se o tom, že jsou tu uvědomělý lidé. Chrápající celé spektrum tohohle tématu a s pokorou vysvětlují, těm kteří nemají ani páru.
Děkuji to se cení


Na detail diskuze

2
sub z Tabora hleda BDSM

Dobry den, jsem sub z Tabora a hledam nekoho komu budu moct slouzit


Na detail diskuze

4
Falešné profily a loudění osobních fotek.

Zdravím, řeší se tady tohle téma nějak? Komu nahlásit podezření na falešný fake profil? Určitě jste se tady s tím taky setkali. S někým si píšete, ona osoba si chce údajně co nejdříve vyměnit fotky a jakmile tu svou pošlete, tak pá pá, konec komunikace. Je na to tady nějaký administrátor, komu to lze nahlásit? Případně by nebylo od věci zde založit něco jako sdílení podobných zkušeností a fake profilů, aby si ostatní mohli dát pozor. Možná naivní věc, ale sám nevím, jak tohle řešit. Třeba mi tady někdo poradí.


Na detail diskuze

3
koureni pera

zajimal by me nazor muzu na koureni curaka, hlavne jak se vam to libi?


Na detail diskuze

2
Inzeráty nefungují takže. Hledám životní partnerku/subinku

Hledám životní partnerku/subinku. Jsem Dom ze severních Čech. Jsem přísný, zásadový, věrný, vstřícný, zábavný, milý Pán.
Hledáš-li Pána který svou subinku přijme se vším všudy, bude o svou sub pečovat a povede ji svou pevnou rukou? Pána který s tebou bude v dobrém i zlém? Takového o kterého se budeš moci opřít, najdeš u něj podporu a porozumění? Takového který tě nebude jen trýznit, ale obejme tě a vyslechne když ti bude zle a naopak tě usměrní pokud nebudeš taková jaká by jsi být měla? Takového který ti za tvé srdce dá na dlani to své? Pokud mi nenapíšeš, tak ti to nikdy dát nemůžu. Pokud ale napíšeš? Můžeš získat Pána pro kterého budeš středem všeho.


Na detail diskuze

0
Bdsm

Už se tady někdo setkal s někým real?


Na detail diskuze

14
On-line Pán :) nemohu to vložit mezi inzerát, tak musím sem :D ;)

Zdravím a přeji hezký den.
Mé jméno je Kateřina (26) a našla bych zde ráda nějakého on-line Pána. Ne na nic krátkodobého, hledám na delší dobu, klidně několik let.. prostě dokud to bude fungovat a budeme oba chtít.
Měl bys být starší, rozumný, přirozeně dominantní muž. Nejlépe i se zkušenostmi. Online pro mě neznamená jen nějaký "výcvik" na měsíc a tím všechno končí. Raději to označuji jako "online D/s vztah", protože to pro mě znamená něco víc a ne jen nějakou hru.
Pořád pro tebe musí být subinka svéprávná žena, která má svůj názor a rozum. Kterou budeš stejně jako ona tebe respektovat a mít k ní úctu. :-)
Již svého reálného partnera (vanilku) mám, proto jen ten on-line. Pokud už v tvém životě nějaká submisivní žena je, nepiš mi prosím.
Určitě se po první zprávě nevrhnu do onlinu a nebudu tvá subinka.
Nejdříve si napíšeme, poznáme se a zapracujeme na vzájemné důvěře a uvidíme podle sympatií. Nepište mi ani ti, kteří neví co pořádně chtějí, nebo chtějí jen fotky apod.. Pokud mě zpráva nezaujme hned na začátku, pravděpodobně ani neodpovím. Nechci ztrácet svůj ani tvůj čas. :-) také jsem si dala práci s tímto textem.
Jsem žena, takže to semnou není vždy jednoduché :D a momentálně si procházím i takovým těžším obdobím, takže na mě nespěchej a buď milý. Ocenim tvou snahu a trpělivost. Myslím, že dokážu dát velkou poslušnost i pokoru, mít k tobě uctu i respekt, když si mě získáš.
Nechci to, ale takové, že budeme pořád vážní. Mám ráda legraci a usměvavé lidi.. ;-) pro začátek asi stačí :D a víc třeba do zpráv, jestli se tu najdeš.
S pozdravem Káťa. (⁠ʘ⁠ᴗ⁠ʘ⁠✿⁠)


Na detail diskuze

1
Léčivá síla BDSM a cesta k celistvosti

Jsem tu nový a nevím jak to tu zatím přesně chodí:) Ale chtěl jsem Vás pozvat na jednu akci, která by vás některé mohla zaujmout. Případně mi napšite SZ a pošlu všechny informace. Akce bude v Praze 29. 5 od 18:30

Tato interaktivní přednáška je určená pro všechny, kteří si chtějí dozvědět něco o léčívém BDSM a práci s energií. Toto setkání bude jedinečnou příležitostí dozvědět se něco nového. A těšit se můžeme i na živé ukázky.


Co zazní o tématu léčivého BDSM?

* Jak rozpoznat jaké praktiky vám prospějí a jaké ne.
* Co je to konsensualita a jak se tvoří BDSM dohody.
* Jak může BDSM pomoci s depresemi a úzkostmi.
*Jak BDSM pomáhá ženám začít znovu důvěřovat a úplně se odevzdat.
*Je BDSM tedy jen sexuální praktika?
Budete moci pokládat otázky a také shlédnout BDSM scénku,, konkrétní téma je překvapení...


Na detail diskuze

1
Bdsm/ddlg/abdl

Hledám subinku/little, klidně bez zkušeností.

Vše potřebné mám, více info ve zprávě.


Na detail diskuze

0
Submisivita a feminizace muže

Nemohu si pomoct. Zase to na mně přišlo, prostě sem si objednal z e shopu dámské punčochy a spodní prádlo a teď v tom celé dny sedávám doma cítím se tak příjemně. A přitom nejsme trans,. necítím se ženou, nechci se nechat operovat nebo tak něco. V civilním životě nejsme vůbec zženštilý a to ani vzhledem a vůbec by jste to do mně neřekli. Ale prostě když na sebe cítím dámské věci, cítím se spokojený a navíc cítím, jak toužím někoho poslouchat, být domácí putkou. Vařit, prát a uklízet, ale v ženských šatech. Anebo služkou anebo feminizovaným otrokem. Nejsem gay a chtěl bych se takto podřídit ženě. Možná páru. Je tady někdo kdo takové touhy chápe? Nebo jsme originálně divnej? A co vy ženy, co by jste říkaly na takového partnera?


Na detail diskuze

6
Lízací subík

Najde se žena, která to má takto ráda a ráda by tak muže používala pro své uspokojování? Líbí se Vám to tak některé? Děkuji.


Na detail diskuze

0
Sučka k vašim nohám

Ahoj nájde sa dominantná Pani alebo pár či ts/shemale? Rád sa zoznamim ak tu niekto taký je ☺️


Na detail diskuze

1
Péče o subinu

Subinu před začátkem a po konci lekce hladím a tisknu. Většina žen to oceňuje.
A co vy?


Na detail diskuze

1
Subinka hleda pana

Ahoj je tu nekdo na pokec?Jsem sub a je mi 22,rada s nekym popisu


Na detail diskuze

20
Ty chceš být subinka ?

Pokud to myslíš alespoň trochu vážně, zkus si přečíst tenhle můj článek k zamyšlení.
Než se pustíme do toho co mám na jazyku, dovolím si zdůraznit několik věcí:
1) To co píšu je můj názor, můj pohled, nikde není psáno že to musí vždy platit, že takové jsou pravidla atd.
2) Mé články jsou hlavně k zamyšlení, nečekám že s nimi každý musí souhlasit 3) Do jisté míry nepíšu o ničem novém, do jisté míry se opakuji. Už to nedělám tak často, ale i přesto si myslím, že opakování neuškodí.

Tak pojďme na to.
Subinka má v podstatě více významů, ne že by to bylo synonymum, ale prostě každý si po tím představuje něco trochu jiného.
Ten obecný pohled je, že submisivní znamená podřízený. Subinka je tedy podřízená, žena.
Můj pohled je specifičtější.
Když budu mít firmu, budou mí zaměstnanci submisivní, když jsou současně moji podřízení ? NO většinou samozřejmě nikoliv. Když budu despota a idiot, tak se někteří do této pozice přepnou, ale stejně to pořád neznamená, že budou nosit obojek, nebo že budem všichni šukat.

Neodsuzuji sex. Sex je samozřejmě fajn. Ale je dobré jasně specifikovat co chceš.
Chceš prostě perverzní sex ? Dát si obojek, nechat se svázat a užít si ? Nu proč ne, ale to z tebe nedělá subinku, v podstatě si na ni jen hraješ. Což není vysloveně špatně, ale nemyslím že je to na tvrzení "já jsem subinka" a samozřejmě naopak a bohužel i častěji, když pánové tvrdí "Já jsem dominant" a pak myslí jen pérem.

A co tedy je subinka ?
Osobně si myslím, že rozumná podřízenost, vůči někomu (ne nutně vůči všem), i když se to netýká sexu.
BDSM nemá moc pravidel, ale je jasně stanoveno, že BDSM lidé provozují vždy dobrovolně, vždy po domluvě s tím protějškem.
Když se domluvíš s mužem, že tě sváže a pak si užijete, je to dobrovolné, ale když tě začne škrtit, zavře tě doma ve sklepě, což jsi opravdu nechtěla, už to není BDSM a je to na volání PČR.

Takže, být podřízená v domluvené míře (BDSM je vždy o domluvě) i mimo postel, by z tebe mohlo dělat subinku.
Další věc, ale také je najít vhodného partnera, který chápe aspekty dobrovolnosti, chápe hranice BDSM, ví co je to stopka a respektuje ji. Nebude tvrdit, že je zkušený dominant, aby pak na ženskou vytáhnul péro, šňůru na prádlo a vařečku.
Zkušený člověk v jakémkoliv oboru, ví co dělá, používá hlavu a má ty správné nástroje.
Na druhou stranu, v BDSM je to hlavně o lidech, o tom jak si sednete, jak si důvěřujete. Chlap může mít sebelepší nástroje a pořád to neznamená že je odborník. Respetive to nevylučuje, že i nadržený idiot si nemůže pořídit dráhé nástroje.

Pořád chceš být subinka ?
Ale ta co myslím já ? Super dám ti příklad: běž umýt nádobí.
Proč ? Protože jsi podřízená.

Ale samozřejmě ne mě :-)

Ale na tomto příkladu jde spíš o to, že máš dělat něco neerotického, ale taky že nemáš poslouchat každého blba co si pískne, i když jde o nádobí.

Ale co když to bude chtít někdo koho znáš, s kým sis domluvila pravidla ?
Pak je asi na zvážení co sis domluvila. Nikdo nečeká, že musíš dělat domácí služku, holku pro všechno, na druhou stranu jsi-li subinka máš poslechnout.

Když neposlechneš u obyčejného mytí nádobí, jak pak chceš poslouchat u jiných věcí ?
Že tě mytí nádobí nebaví ? Uvědom si ale že spousta podřízených dělá práci co je nebaví.

Omlouvám se, snad jsem to napsal divně, nebo tvrdě. Je to prostě zamyšlení nad tím co vlastně lidé chtějí, jestli v tom mají jasno a jestli to myslí vážně, ale také zda na to hledají správný protějšek. Nečekám, že každý ví co chce, doufám ale že se nad tím lidé hlouběji zamyslí.

dommuz.blog.cz


Na detail diskuze

5
Sub Akademie

Uvolnila se volná místa pro r. 2024 v Sub MasterClass akademii, s možností certifikace -

Vhodné pro ty, které chtějí proniknout do tohoto světa jako nezkušené, pro ostatní, které chtějí zvýšit své dovednosti, prozkoumat nové hranice, posouvat je a "růst" nebo pro takové, které chtějí získat certifikaci subinky.

Pouze pro slečny/ženy 18-55 let - sub, switch, lesbičky, DS páry, zkušené i nezkušené - NE sólo muži/TS/CD.

Vracím se po letech, kdy jsem působil na zahraniční scéně. Zkušenosti napříč ruzými zeměmi, archetypy i věkovými rozdíly.

Pokud trpíš jistou formou úzkosti, poruchou, depresí apod., i pro tebe je akademie připravena, individuálně.

Výstupem může být závěrečná certifikace pro každou klientku + písemnou zpětnou vazbu jako referenci pro tvoje budoucí dominanty/pány/přítele/manžela.

Kurzy jsou zdarma.
Samozřejmostí je diskrétnost, zachování soukromí (občanského, pracovního života), pokud subinka nepožádá o opak.

Pro více informací, reference či dotazy mě kontaktuj do zpráv.


Na detail diskuze

1
Emily - část první

Ok, podělím se s váma o první část povídky. Napište do komentářů, pokud byste chtěli pokračování.

Byla jednou jedna nešťastná slečna jménem Emily, která měla tu čest žít ve městě, kde bohatí srabové dávali přednost vlastním zadkům před skutečným životem. Emily byla tak chudá, že když jí chyběly peníze na jídlo, musela si lehnout do postele a snít o chlebu.

Její byt byl malý a zima v něm byla drsnější než jeho domácí. Emily byla ztracená v absurditě jejího domu, kde jedinou zábavou bylo sledovat, jak se nájemníkům zmenšuje počet zubů. Ale co si počneš, když si můžeš vybrat mezi chudobou a ještě větší chudobou?

Nikdo jí nepomohl, nikdo ji neposlouchal a nikdo si nevšiml, že její srdce pomalu uvadalo, stejně jako květiny v zapomenutém hrnci na parapetu.

A tak žila, každý den jako bojovnice v aréně života, kde vítězí jen ti, kteří mají peníze nebo štěstí. A ona? Ona měla jen svou osamělost a hořkost, která se jí přisála na kůži jako nevyléčitelná nemoc.

Emily trpěla v nudné práci jako malý pes ve vepříně. Každý den tahala za otravnými provázky, které ji držely uvězněnou v kleci monotonnosti. Její kolegové byli jako smutní klauni na pohřbu, hrající na loutny svých neuspokojených snů.

A co dělala Emily po práci? No, co asi může dělat ubohá holka ve svém osamělém bytě? Každý večer se stala nevěstou své vlastní ruky a brala věci do svých rukou, doslova. Ale ne, nečekala ji žádná romantika ani sladké sny. Byla to jen pouhá úleva od té otravné reality, která ji držela jako v kleštích.

Emily byla jako živá sexuální reklama pro osamělost a frustrovaného člověka, jenž zůstal ztracen v kalné vodě svého vlastního života. Ale co jiného byste čekali od takového města, kde jedinými láskami jsou touha po mamonu a úzkost z osamělosti?

Takže, ano, Emily vykonávala své denní i noční rutiny jako mechanický stroj v továrně na zoufalství. A když večer doplula do své postele, zavírala oči a utápěla se ve snovém moři svých vlastních fantazií, které byly stejně beznadějné jako její život.


Na detail diskuze

0
Úroveň inzerce

Je tu také někdo stejného názoru jako já, že inzeráty jistých osob z posledních dnů, jsou už zkrátka za hranou únosnosti i tohoto jinak posvátně svobodného webu?
Rád bych znal názor ostatních přítomných, zda a jak se k tomuto postavit.


Na detail diskuze

5
Trojná monáda

Znáte někdo tenhle symbol? V podstatě by měl sloužit pro lidi co mají rádi BDSM aby se mohli lépe poznat na veřejnosti. Rád bych věděl zda to vůbec někdo zná? Osobně jsem to na nikom nikdy neviděl. Je to i na wiki https://www.painart.cz/wiki/index.php?title=Trojn%C3%A1_mon%C3%A1da


Na detail diskuze

15
Bičování chodidel

Nejvíce osvědčeným postupem při tomto, subinami velmi oblíbeném trestu je postup, který nyní ozřejmím.
Subina se vysvlékne a následně si klekne na kraj postele tak, by její nohy přečnívaly přes okraj přibližně od poloviny délky lýtek. V této poloze ji svážeme k sobě lýtka, kotníky a pomocí gumy také palce u nohou.
Zatímco v průběhu vázání se subina smí opírat o ruce, nyní se vztyčí a dá je za hlavu. V této poloze je připravena k trestu. Pro zostření můžeme ještě před vztyčením zavést anální hák či kolík.
Bičování provádíme rákoskou, jezdeckým bičíkem (bez zakončení), nebo jiným tenkým předmětem, a to po ploše chodidel a zvláště prstech. Pán přitom stojí bokem k subině před postelí. Rány aplikujeme tak, aby dopadaly na obě chodidla současně a srovnatelnou intenzitou. Zajímavým zpestřením je modulovat intenzitu tak, že po dvou slabších ranách následují dvě silnější a jedna nejsilnější. Jinou možností je přizpůsobit intenzitu bičování křiku subiny. Čím více křičí, tím silnější rány obdrží. Vždy však předem stanovíme celkový počet ran.
Baštonádu je možné kombinovat s výpraskem zadnice a v konečné fázi s bičováním vulvy. Stejně tak poslouží i jako samostatná aktivita k výchově a ponížení submisivní samice.


Na detail diskuze

1
How are foreginers perceived on this platform?

Hey hey,

I am new to this site, been introduced by a local!

Am I the only non czech? and are people interested in exploring play with non czech people?

I am 32yo, lived in prague, berlin and london before


Na detail diskuze

0
Zije to tady? Poradi mi nekdo? Nebo je to tu mrtvy?

Ahoj, koukam, ze ostatni diskuse zadajici insipiraci jsou bez odpovedi, takze asi nemam moc velkou sanci dostat odpoved ja, ale presto to zkusim:
Vy panove, kterym se libi, ze si jim zenska klekne nad oblicej a necha se lizat, jste vizualne a kontaktne vzrusivi, poradite, co dalsiho nosite v hlave? Co si predstavujete, nebo praktikujete? Co se vam libi?


Na detail diskuze

1
Pony a pet

Ahoj, podle mně to je nejlepší způsob jak začít s BDSM i když to má pověst, že to je pro fajnšmekry. Jasně ,ne každý na to má náturu, jak dom, tak sub, ale pokud ano, tak je to dobrý. Podle mě je zezačátku největší problém komunikaci na prvních lekcích BDSM, pettraining to eliminuje, protože omezuje komunikaci subky na minimum. Proto to tak rád dělám.
Jestli je tu některá, kterou tohle vzrušuje.. hrát si na cvičené zviřátko, ozvi se..


Na detail diskuze

3
Prodávám stylový gyndaponk

Ahoj přátelé,

prodám unikátní kousek ze své sbírky - gynekologické křeslo z USA poválečného období. Křeslo je v bezvedném stavu po detailní repasi. Kostra má nanesenou otěru odolnou vypalovanou barvu ve špitálním odstínu, ostatní díly jsou nově pochromované, případně nově vyrobené z nerezu. Trubková konstrukce křesla je pevná, ale lehká a pro přepravu a uskladnění ji lze rozložit na podnoží a horní část s opěrami.
Křeslo je opatřené pojezdovými kolečky, přední jsou pak s brzdou. Lze tak snadno převážet i s ležící pacientkou. Díky absenci koženky atp. je pro křeslo uloženou pacientku nepříjemné až nepohodlné, nicméně téměř také nezničitelné a odolné vůči všem eventuálním tekutinám.
Fotky na https://drive.google.com/drive/folders/1VhcTU1JYkn7FBwdEuhtHGRth8EecqKr7
Lokalita: VČ
Cena pevná 10.000,- Kč. V případě rychlého jednání přidám plně funkční polský kolposkop na křížovém pojezdu s LED světlem.
V případě zájmu prosím pište na gyndaponk@gmail.com


Na detail diskuze

0
Inspirace

Za pár dní jedu po delší době navštívit svou submisivní polovičku a popravdě po všem co jsme zažili, už postrádám inspiraci.

Žádám tedy o pomoc komunitu.
Nechci žádný návod, pouze bych si rád přečetl ideální výcvik od dominantních pánů ale i vysněný průběh od submisivních slečen. :)

Vzhledem k absolutnímu soukromí, nesdělím co má slečna ráda, ale rád se inspiruji tím co komunitě probíhá hlavou.


Na detail diskuze

0
Funkce webu

Zdravím,
věděl byste někdo poradit, jak přinutit zdejší "BDSM dotazník", aby ukládal změny?
Zdá se, že se ukládají pouze posuny na stupnici směrem doprava (směrem k "miluji"), ale když chci někde ubrat doleva (směrem k "odmítám") změny se nikdy neuloží.
Vyzkoušeny již různé prohlížeče i OS (Win i Android).
Kontakt na admina jsem zkoušel před měsícem, ale bez reakce.
Díky za rady.


Na detail diskuze

4
10 zaručených tipů, jak sbalit subku

¨dommuz.blog.cz

1) Dívejte se dlouze a často na bdsm porno. Vše co se tam děje je zcela reálné a potkáte to běžně kolem sebe. (Mimochodem, hádejte co zrovna dělají sousedi)

2) Subky nesnáší slušné chlapy. Buďte drsňák. Nezapomeňte při oslovení jakékoliv ženy dodat "čubko" (včetně maminky, sestry, tchýně)

3) Subky milují bolest. Neváhejte na ně na první schůzce vytáhnout bič, paralizer, nebo daňové přiznání.

4) Mějte na paměti, že subka je jen boxovací pytel, který se dá ošukat, umí kouřit a občas uvaří.

5) Nezapomeňte si dát nějaké cool, drsné jméno jméno. Třeba dominant Jarda, Honza De Sade, nebo Babica Kuchař

6) Subky rády dobývají. Protože subky nejsou vůbec vzácné, naučily se dobývat.
Stačí když místo seznamovacího inzerátu zakřičíte něco jako "Subko tady jsem !" a všechny subky se z Vás rázem poserou a Vy dříve či později budete přehrabovat nabídky k sňatku.

7) Subky milují penis. Naučte se svůj penis penis všude strkat a subky neodolají. Například do profilu, do zpráv, do mailu, do guláše, do polévek.

8) Subky mají často sklony k různým psychickým poruchám.(autismus, koprolalie, Touretteův syndrom, debilita, imbecilita, idiocie, skleróza, alzheimer ) Aby jste je zbalili, neváhejte se jim přiblížit.

9) Chodťe drsně oblečení, tak aby si Vás subka hned všimla a měla z vás respekt, hrůzu a mokro v kalhotkách. Např. jen v trenýrkách do práce, ve slipech na úřady a doma zásadně nahý s bičem za pasem.

10) Neváhejte si budovat lákavou pověst. Například ukažte chlapům v hospodě, jak má správný dominant chodit v koženém oblečení nebo latexu.


Na detail diskuze

2
Prosím o rady od žen.

Ahoj je mi 26 let. Jsem zadaný akorát co zde budu hledat jsou rady a tipy ohledně BDSM, má přítelkyně i já bychom ho chtěli moc vyzkoušet, ale naše zkušenosti jsou mizivé. Proto bych zde chtěl získat nějaké doporučení od zkušenějších lidí (žen, dam, slečen).


Na detail diskuze

0
Prosím o rady a rozhovor

Zdravím.

Jsem v této komunitě nový a skutečně by se mi hodilo probrat vnímané věci s dalšími lidmi. Snažím se v sobě zorientovat, ale na internetu se dá najít hromada zcela protichůdných tvrzení, které mi mnohdy nesedí s pozorovanou realitou.

Měl byste někdo čas na chatu probrat některé věci?

Myslím, že by se hodilo aby to byl dominantní muž, nebo masochystická subinka/ otrokyně, kterou by mi nějaký pán půjčil k chatu (případně subinka bez pána).

Jde mi o zkušenosti žití jako Pán/otrok.

Děkuji


Na detail diskuze

0
žije to tady?

Zdá se mi že semnikdo nechodí a ten web je mrtvý...


Na detail diskuze

4
subinku na vztah DDLG

hledam mladounkou subinku vztah DDLG


Na detail diskuze

3
Proč mají muži potřebu mávat a myslet penisem v BDSM ?

Předem upozorňuji, že se jedná výhradně o můj názor a přístup.

Je jasné, že asi každého bdsm vzrušuje, mě nevnímaje.
Ale proč musím všude strkat penis ? Pro mne BDSM není o šukání, sex je až ta nepovinná třešínka na dortě. Ale dopracovat se k tomu to je umění. Používat hlavu, rozum, city, to je umění.

Nic proti perverznímu sexu a i to asi bdsm je, ale pořád je to o hlavně a primárně o hlavě, o tom jak to vnímáme, co se nám líbí.
Na perverzní sex nepotřebujete subinku, stačí ženská co se svázaná nechá ojet, co jí naplácate a ošukáte.

Ale subinka Vám klekne k nohám (bez sexuálního podtextu). Subinka Vám důvěřuje a Vy jí a v rámci domluvených mezí poslechne jakýkokoliv i nesexuální pokyn.
Jenže toho, aby člověk dosáhnul, musí používat hlavu.


A seznámení ?
Jen idiot si může myslet, že když bude mávat metrovým penisem, ženské se o něj přetrhnou.
Ženy obecně si prostě protějšek vybírají. A vybírají ho na základě více faktorů. Je možné, že i na základě penisu, ale také inteligence, toho co má dotyčný v hlavě, společné řeči koníčků atd.
Navíc pokud se jedná o amatérku, tak nejčastěji hledá nějaký dlouhodobý vztah, ať už se jedná o milenecký, partnerský nebo kamarádský a v takovém případě si žena prostě vybírá.

A dnešní subíci ?
Jsou schopni napsat, že hledají ženu co se jí líbí např. CBT
Ano jsou jistě takové, ženy ale zcela jistě hledají víc než jen nošení klíčů a zamykání.
Do jisté míry mi takový inzerát spíš připomíná, jako by subík nařizoval domině co má dělat.

Asi jsem staromódní, ale pořád si myslím, že ženu je nutné zaujmout, okouzlit, umět oslovit, nejen něco požadovat, ale také mít co nabídnout. A je úplně jedno zda domině nebo subince.
Co vím ale na tuti, že penis je to poslední.


Na detail diskuze

1
Keyholder

Našel by se milý ženský keyholder? :)


Na detail diskuze

0
Nejspíš se mi někdo dostal neoprávněně na profil a změnil mi věk

Zdravím nejspíš se mi někdo neoprávněně dostal na profil a změnil mi na něm věk , nevíte jak najdu nastavení abych mohl změnit věk a heslo , děkuji za radu


Na detail diskuze

3
Věznění, nucené práce.

Má-li někdo stejné nebo podobné choutky, napište, můžeme o tom pokecat.


Na detail diskuze

0
Fetišismus

Ozve se mi někdo stejně zaměřený, tedy fetišista, jehož fetišem jsou dámské hedvábné šátky ? Nebo jsem takhle ujetej jenom já? Jsou dobré k výrobě pevného roubíku. Někdo souhlasí?


Na detail diskuze

0
Jaká je vaše nejoblíbenější praktika v rámci BDSM?

Podělte se o svou nejoblíbenější praktiku, co vás nejvíce vzrušuje?

Začnu jako první - Hrátky s dechem subinky jsou pro mě nejvíc vzrušující. Ať už pomocí ruky, provazu, pásku... Deepthroat a ruce jsou asi nejlepší nástroj na hrátky s dechem :)


Na detail diskuze

0
Subinka na trénování a vyučování bondage

Baví tě svazování a bezmoc? Hledám hravou kamarádku, se kterou by jsme trénovali různé způsoby a techniky.


Na detail diskuze

1
HLEDÁ SE SUBINKA NA EMAIL VÝCVIK.

Hledá se subina na email výcvik. Na věku a vzhledu na dálku nezáleží. Vyžaduji jen fotku klidně se zakrytým obličejem (se zachováním anonymity není problém). Dost často se mi stává, že se frajer snaží vydávat za subinu. Osobní setkání očekávat nemůžete. Cílem pro mne je projít si scénáře a procvičit empatii. Subina může čekat krátkodobé i dlouhodobé úkoly, velmi osobní otázky a časem doufejme i plné odevzdání.


Na detail diskuze

1
Ponižování

Jak ponižovat sub...


Na detail diskuze

0
Originalni napady na muceni

Zdravim,

mate nekdo nejakej zajimavej zpusob, jak mucit subku a pritom si ji nezmrzacit? Kazdej napad je vitanej...


Na detail diskuze

4
Epidemie zvaná "zkusit to"

Pozor pozor.
Za léta na internetu a pak obzvláště na erotických stránkách, se rozmohla strašlivá a šílená epidemie v mohutném, širokém, množství a pokrytí.

Tato nemoc se lidově označuje "zkusit to", velmi často postihuje muže v různém věku.
Jejími příznaky bývá, mávání penisem, snížení iq, analfabetismus ba dokonce se objevují i škály iq jako
debilita, imbecilita a idiocie. (https://cs.wikipedia.org/wiki/Ment%C3%A1ln%C3%AD_retardace)

Jejím dlouhodobým působením, se z mužů obvykle stávájí zombie roboti s iq šumící trávy a bublající bažiny.

Ale pozor, objevují se případy, kdy tato mnohaletá epidemie často překvapuje ženy. Ovšem nikoliv její nositelé, nýbrž samotná přítomnost této hrozné epidemie.

Nemoc, je obvykle špatně léčitelná a zaručený lék neexistuje a její nositel často ani nepřiposutí, že by mohl být nakažen.
Máme neověřené babské rady, že v některých případech účinkuje lék zvaný "Kopání do koulí" případně jeho alternativa "Kopání do ksichtu"

Jako nadějný, avšak nikoliv vždy účinné léky, jsou častou považovány: občasný lék zvaný "manželka", málo známý a používaný lék "odpojení internetu" a v krajních extrémních případech lék zvaný "policie".
Vjímečně také funguje lék zvaný "admin" avšak jeho účinnost, působení, typy objektů u který dobře působí, nejsou známy.
Pozor, všechny uvedené léky, obvykle pouze tlumí příznaky, ba dokonce v často jsou i neúčinné !!!

Obecné doporučení, je vyhýbat se nakaženým oblastem, nechodit epidemi naproti např. červeným nickem, porno fotkama, porno videaama.

A v případě, že již epidemii potkáte, zvažte zda to bylo opravdu náhodné nebo jste tomu nějak pomohli a zda má cenu plakat nad rozlitým lékem lidově "držkovat".


Na detail diskuze

0
Fackování

Ahoj,

zajímalo by mě, jaký máte názor na fackování. Ikdyž jsem přitelovi několikrát naznačovala, že by mě to vzrušovalo, on to odmítá. Nemá problém mi dát výprask nebo se mnou zacházet hrubě, ale tohle prostě odmíta. Prý mo to přijde nedůstojný. Mate to taky tak někdo?


Na detail diskuze

7
Vybrat fotografii na disku
Vyfotit snímek kamerou
Vyfotit Vyfotit za 5 sekund