Založit nové téma
Počet příspěvků
Zije to tady? Poradi mi nekdo? Nebo je to tu mrtvy?

Ahoj, koukam, ze ostatni diskuse zadajici insipiraci jsou bez odpovedi, takze asi nemam moc velkou sanci dostat odpoved ja, ale presto to zkusim:
Vy panove, kterym se libi, ze si jim zenska klekne nad oblicej a necha se lizat, jste vizualne a kontaktne vzrusivi, poradite, co dalsiho nosite v hlave? Co si predstavujete, nebo praktikujete? Co se vam libi?


Na detail diskuze

1
Subinka hleda pana

Ahoj je tu nekdo na pokec?Jsem sub a je mi 22,rada s nekym popisu


Na detail diskuze

14
Pony a pet

Ahoj, podle mně to je nejlepší způsob jak začít s BDSM i když to má pověst, že to je pro fajnšmekry. Jasně ,ne každý na to má náturu, jak dom, tak sub, ale pokud ano, tak je to dobrý. Podle mě je zezačátku největší problém komunikaci na prvních lekcích BDSM, pettraining to eliminuje, protože omezuje komunikaci subky na minimum. Proto to tak rád dělám.
Jestli je tu některá, kterou tohle vzrušuje.. hrát si na cvičené zviřátko, ozvi se..


Na detail diskuze

3
Submisivita a feminizace muže

Nemohu si pomoct. Zase to na mně přišlo, prostě sem si objednal z e shopu dámské punčochy a spodní prádlo a teď v tom celé dny sedávám doma cítím se tak příjemně. A přitom nejsme trans,. necítím se ženou, nechci se nechat operovat nebo tak něco. V civilním životě nejsme vůbec zženštilý a to ani vzhledem a vůbec by jste to do mně neřekli. Ale prostě když na sebe cítím dámské věci, cítím se spokojený a navíc cítím, jak toužím někoho poslouchat, být domácí putkou. Vařit, prát a uklízet, ale v ženských šatech. Anebo služkou anebo feminizovaným otrokem. Nejsem gay a chtěl bych se takto podřídit ženě. Možná páru. Je tady někdo kdo takové touhy chápe? Nebo jsme originálně divnej? A co vy ženy, co by jste říkaly na takového partnera?


Na detail diskuze

4
Prodávám stylový gyndaponk

Ahoj přátelé,

prodám unikátní kousek ze své sbírky - gynekologické křeslo z USA poválečného období. Křeslo je v bezvedném stavu po detailní repasi. Kostra má nanesenou otěru odolnou vypalovanou barvu ve špitálním odstínu, ostatní díly jsou nově pochromované, případně nově vyrobené z nerezu. Trubková konstrukce křesla je pevná, ale lehká a pro přepravu a uskladnění ji lze rozložit na podnoží a horní část s opěrami.
Křeslo je opatřené pojezdovými kolečky, přední jsou pak s brzdou. Lze tak snadno převážet i s ležící pacientkou. Díky absenci koženky atp. je pro křeslo uloženou pacientku nepříjemné až nepohodlné, nicméně téměř také nezničitelné a odolné vůči všem eventuálním tekutinám.
Fotky na https://drive.google.com/drive/folders/1VhcTU1JYkn7FBwdEuhtHGRth8EecqKr7
Lokalita: VČ
Cena pevná 10.000,- Kč. V případě rychlého jednání přidám plně funkční polský kolposkop na křížovém pojezdu s LED světlem.
V případě zájmu prosím pište na gyndaponk@gmail.com


Na detail diskuze

0
Inspirace

Za pár dní jedu po delší době navštívit svou submisivní polovičku a popravdě po všem co jsme zažili, už postrádám inspiraci.

Žádám tedy o pomoc komunitu.
Nechci žádný návod, pouze bych si rád přečetl ideální výcvik od dominantních pánů ale i vysněný průběh od submisivních slečen. :)

Vzhledem k absolutnímu soukromí, nesdělím co má slečna ráda, ale rád se inspiruji tím co komunitě probíhá hlavou.


Na detail diskuze

0
Úroveň inzerce

Je tu také někdo stejného názoru jako já, že inzeráty jistých osob z posledních dnů, jsou už zkrátka za hranou únosnosti i tohoto jinak posvátně svobodného webu?
Rád bych znal názor ostatních přítomných, zda a jak se k tomuto postavit.


Na detail diskuze

4
Funkce webu

Zdravím,
věděl byste někdo poradit, jak přinutit zdejší "BDSM dotazník", aby ukládal změny?
Zdá se, že se ukládají pouze posuny na stupnici směrem doprava (směrem k "miluji"), ale když chci někde ubrat doleva (směrem k "odmítám") změny se nikdy neuloží.
Vyzkoušeny již různé prohlížeče i OS (Win i Android).
Kontakt na admina jsem zkoušel před měsícem, ale bez reakce.
Díky za rady.


Na detail diskuze

4
Trojná monáda

Znáte někdo tenhle symbol? V podstatě by měl sloužit pro lidi co mají rádi BDSM aby se mohli lépe poznat na veřejnosti. Rád bych věděl zda to vůbec někdo zná? Osobně jsem to na nikom nikdy neviděl. Je to i na wiki https://www.painart.cz/wiki/index.php?title=Trojn%C3%A1_mon%C3%A1da


Na detail diskuze

13
10 zaručených tipů, jak sbalit subku

¨dommuz.blog.cz

1) Dívejte se dlouze a často na bdsm porno. Vše co se tam děje je zcela reálné a potkáte to běžně kolem sebe. (Mimochodem, hádejte co zrovna dělají sousedi)

2) Subky nesnáší slušné chlapy. Buďte drsňák. Nezapomeňte při oslovení jakékoliv ženy dodat "čubko" (včetně maminky, sestry, tchýně)

3) Subky milují bolest. Neváhejte na ně na první schůzce vytáhnout bič, paralizer, nebo daňové přiznání.

4) Mějte na paměti, že subka je jen boxovací pytel, který se dá ošukat, umí kouřit a občas uvaří.

5) Nezapomeňte si dát nějaké cool, drsné jméno jméno. Třeba dominant Jarda, Honza De Sade, nebo Babica Kuchař

6) Subky rády dobývají. Protože subky nejsou vůbec vzácné, naučily se dobývat.
Stačí když místo seznamovacího inzerátu zakřičíte něco jako "Subko tady jsem !" a všechny subky se z Vás rázem poserou a Vy dříve či později budete přehrabovat nabídky k sňatku.

7) Subky milují penis. Naučte se svůj penis penis všude strkat a subky neodolají. Například do profilu, do zpráv, do mailu, do guláše, do polévek.

8) Subky mají často sklony k různým psychickým poruchám.(autismus, koprolalie, Touretteův syndrom, debilita, imbecilita, idiocie, skleróza, alzheimer ) Aby jste je zbalili, neváhejte se jim přiblížit.

9) Chodťe drsně oblečení, tak aby si Vás subka hned všimla a měla z vás respekt, hrůzu a mokro v kalhotkách. Např. jen v trenýrkách do práce, ve slipech na úřady a doma zásadně nahý s bičem za pasem.

10) Neváhejte si budovat lákavou pověst. Například ukažte chlapům v hospodě, jak má správný dominant chodit v koženém oblečení nebo latexu.


Na detail diskuze

2
Ty chceš být subinka ?

Pokud to myslíš alespoň trochu vážně, zkus si přečíst tenhle můj článek k zamyšlení.
Než se pustíme do toho co mám na jazyku, dovolím si zdůraznit několik věcí:
1) To co píšu je můj názor, můj pohled, nikde není psáno že to musí vždy platit, že takové jsou pravidla atd.
2) Mé články jsou hlavně k zamyšlení, nečekám že s nimi každý musí souhlasit 3) Do jisté míry nepíšu o ničem novém, do jisté míry se opakuji. Už to nedělám tak často, ale i přesto si myslím, že opakování neuškodí.

Tak pojďme na to.
Subinka má v podstatě více významů, ne že by to bylo synonymum, ale prostě každý si po tím představuje něco trochu jiného.
Ten obecný pohled je, že submisivní znamená podřízený. Subinka je tedy podřízená, žena.
Můj pohled je specifičtější.
Když budu mít firmu, budou mí zaměstnanci submisivní, když jsou současně moji podřízení ? NO většinou samozřejmě nikoliv. Když budu despota a idiot, tak se někteří do této pozice přepnou, ale stejně to pořád neznamená, že budou nosit obojek, nebo že budem všichni šukat.

Neodsuzuji sex. Sex je samozřejmě fajn. Ale je dobré jasně specifikovat co chceš.
Chceš prostě perverzní sex ? Dát si obojek, nechat se svázat a užít si ? Nu proč ne, ale to z tebe nedělá subinku, v podstatě si na ni jen hraješ. Což není vysloveně špatně, ale nemyslím že je to na tvrzení "já jsem subinka" a samozřejmě naopak a bohužel i častěji, když pánové tvrdí "Já jsem dominant" a pak myslí jen pérem.

A co tedy je subinka ?
Osobně si myslím, že rozumná podřízenost, vůči někomu (ne nutně vůči všem), i když se to netýká sexu.
BDSM nemá moc pravidel, ale je jasně stanoveno, že BDSM lidé provozují vždy dobrovolně, vždy po domluvě s tím protějškem.
Když se domluvíš s mužem, že tě sváže a pak si užijete, je to dobrovolné, ale když tě začne škrtit, zavře tě doma ve sklepě, což jsi opravdu nechtěla, už to není BDSM a je to na volání PČR.

Takže, být podřízená v domluvené míře (BDSM je vždy o domluvě) i mimo postel, by z tebe mohlo dělat subinku.
Další věc, ale také je najít vhodného partnera, který chápe aspekty dobrovolnosti, chápe hranice BDSM, ví co je to stopka a respektuje ji. Nebude tvrdit, že je zkušený dominant, aby pak na ženskou vytáhnul péro, šňůru na prádlo a vařečku.
Zkušený člověk v jakémkoliv oboru, ví co dělá, používá hlavu a má ty správné nástroje.
Na druhou stranu, v BDSM je to hlavně o lidech, o tom jak si sednete, jak si důvěřujete. Chlap může mít sebelepší nástroje a pořád to neznamená že je odborník. Respetive to nevylučuje, že i nadržený idiot si nemůže pořídit dráhé nástroje.

Pořád chceš být subinka ?
Ale ta co myslím já ? Super dám ti příklad: běž umýt nádobí.
Proč ? Protože jsi podřízená.

Ale samozřejmě ne mě :-)

Ale na tomto příkladu jde spíš o to, že máš dělat něco neerotického, ale taky že nemáš poslouchat každého blba co si pískne, i když jde o nádobí.

Ale co když to bude chtít někdo koho znáš, s kým sis domluvila pravidla ?
Pak je asi na zvážení co sis domluvila. Nikdo nečeká, že musíš dělat domácí služku, holku pro všechno, na druhou stranu jsi-li subinka máš poslechnout.

Když neposlechneš u obyčejného mytí nádobí, jak pak chceš poslouchat u jiných věcí ?
Že tě mytí nádobí nebaví ? Uvědom si ale že spousta podřízených dělá práci co je nebaví.

Omlouvám se, snad jsem to napsal divně, nebo tvrdě. Je to prostě zamyšlení nad tím co vlastně lidé chtějí, jestli v tom mají jasno a jestli to myslí vážně, ale také zda na to hledají správný protějšek. Nečekám, že každý ví co chce, doufám ale že se nad tím lidé hlouběji zamyslí.

dommuz.blog.cz


Na detail diskuze

4
Prosím o rady od žen.

Ahoj je mi 26 let. Jsem zadaný akorát co zde budu hledat jsou rady a tipy ohledně BDSM, má přítelkyně i já bychom ho chtěli moc vyzkoušet, ale naše zkušenosti jsou mizivé. Proto bych zde chtěl získat nějaké doporučení od zkušenějších lidí (žen, dam, slečen).


Na detail diskuze

0
Prosím o rady a rozhovor

Zdravím.

Jsem v této komunitě nový a skutečně by se mi hodilo probrat vnímané věci s dalšími lidmi. Snažím se v sobě zorientovat, ale na internetu se dá najít hromada zcela protichůdných tvrzení, které mi mnohdy nesedí s pozorovanou realitou.

Měl byste někdo čas na chatu probrat některé věci?

Myslím, že by se hodilo aby to byl dominantní muž, nebo masochystická subinka/ otrokyně, kterou by mi nějaký pán půjčil k chatu (případně subinka bez pána).

Jde mi o zkušenosti žití jako Pán/otrok.

Děkuji


Na detail diskuze

0
žije to tady?

Zdá se mi že semnikdo nechodí a ten web je mrtvý...


Na detail diskuze

4
subinku na vztah DDLG

hledam mladounkou subinku vztah DDLG


Na detail diskuze

3
Proč mají muži potřebu mávat a myslet penisem v BDSM ?

Předem upozorňuji, že se jedná výhradně o můj názor a přístup.

Je jasné, že asi každého bdsm vzrušuje, mě nevnímaje.
Ale proč musím všude strkat penis ? Pro mne BDSM není o šukání, sex je až ta nepovinná třešínka na dortě. Ale dopracovat se k tomu to je umění. Používat hlavu, rozum, city, to je umění.

Nic proti perverznímu sexu a i to asi bdsm je, ale pořád je to o hlavně a primárně o hlavě, o tom jak to vnímáme, co se nám líbí.
Na perverzní sex nepotřebujete subinku, stačí ženská co se svázaná nechá ojet, co jí naplácate a ošukáte.

Ale subinka Vám klekne k nohám (bez sexuálního podtextu). Subinka Vám důvěřuje a Vy jí a v rámci domluvených mezí poslechne jakýkokoliv i nesexuální pokyn.
Jenže toho, aby člověk dosáhnul, musí používat hlavu.


A seznámení ?
Jen idiot si může myslet, že když bude mávat metrovým penisem, ženské se o něj přetrhnou.
Ženy obecně si prostě protějšek vybírají. A vybírají ho na základě více faktorů. Je možné, že i na základě penisu, ale také inteligence, toho co má dotyčný v hlavě, společné řeči koníčků atd.
Navíc pokud se jedná o amatérku, tak nejčastěji hledá nějaký dlouhodobý vztah, ať už se jedná o milenecký, partnerský nebo kamarádský a v takovém případě si žena prostě vybírá.

A dnešní subíci ?
Jsou schopni napsat, že hledají ženu co se jí líbí např. CBT
Ano jsou jistě takové, ženy ale zcela jistě hledají víc než jen nošení klíčů a zamykání.
Do jisté míry mi takový inzerát spíš připomíná, jako by subík nařizoval domině co má dělat.

Asi jsem staromódní, ale pořád si myslím, že ženu je nutné zaujmout, okouzlit, umět oslovit, nejen něco požadovat, ale také mít co nabídnout. A je úplně jedno zda domině nebo subince.
Co vím ale na tuti, že penis je to poslední.


Na detail diskuze

1
Keyholder

Našel by se milý ženský keyholder? :)


Na detail diskuze

0
Nejspíš se mi někdo dostal neoprávněně na profil a změnil mi věk

Zdravím nejspíš se mi někdo neoprávněně dostal na profil a změnil mi na něm věk , nevíte jak najdu nastavení abych mohl změnit věk a heslo , děkuji za radu


Na detail diskuze

3
Věznění, nucené práce.

Má-li někdo stejné nebo podobné choutky, napište, můžeme o tom pokecat.


Na detail diskuze

0
Fetišismus

Ozve se mi někdo stejně zaměřený, tedy fetišista, jehož fetišem jsou dámské hedvábné šátky ? Nebo jsem takhle ujetej jenom já? Jsou dobré k výrobě pevného roubíku. Někdo souhlasí?


Na detail diskuze

0
Jaká je vaše nejoblíbenější praktika v rámci BDSM?

Podělte se o svou nejoblíbenější praktiku, co vás nejvíce vzrušuje?

Začnu jako první - Hrátky s dechem subinky jsou pro mě nejvíc vzrušující. Ať už pomocí ruky, provazu, pásku... Deepthroat a ruce jsou asi nejlepší nástroj na hrátky s dechem :)


Na detail diskuze

0
Subinka na trénování a vyučování bondage

Baví tě svazování a bezmoc? Hledám hravou kamarádku, se kterou by jsme trénovali různé způsoby a techniky.


Na detail diskuze

1
HLEDÁ SE SUBINKA NA EMAIL VÝCVIK.

Hledá se subina na email výcvik. Na věku a vzhledu na dálku nezáleží. Vyžaduji jen fotku klidně se zakrytým obličejem (se zachováním anonymity není problém). Dost často se mi stává, že se frajer snaží vydávat za subinu. Osobní setkání očekávat nemůžete. Cílem pro mne je projít si scénáře a procvičit empatii. Subina může čekat krátkodobé i dlouhodobé úkoly, velmi osobní otázky a časem doufejme i plné odevzdání.


Na detail diskuze

1
Ponižování

Jak ponižovat sub...


Na detail diskuze

0
Originalni napady na muceni

Zdravim,

mate nekdo nejakej zajimavej zpusob, jak mucit subku a pritom si ji nezmrzacit? Kazdej napad je vitanej...


Na detail diskuze

4
Epidemie zvaná "zkusit to"

Pozor pozor.
Za léta na internetu a pak obzvláště na erotických stránkách, se rozmohla strašlivá a šílená epidemie v mohutném, širokém, množství a pokrytí.

Tato nemoc se lidově označuje "zkusit to", velmi často postihuje muže v různém věku.
Jejími příznaky bývá, mávání penisem, snížení iq, analfabetismus ba dokonce se objevují i škály iq jako
debilita, imbecilita a idiocie. (https://cs.wikipedia.org/wiki/Ment%C3%A1ln%C3%AD_retardace)

Jejím dlouhodobým působením, se z mužů obvykle stávájí zombie roboti s iq šumící trávy a bublající bažiny.

Ale pozor, objevují se případy, kdy tato mnohaletá epidemie často překvapuje ženy. Ovšem nikoliv její nositelé, nýbrž samotná přítomnost této hrozné epidemie.

Nemoc, je obvykle špatně léčitelná a zaručený lék neexistuje a její nositel často ani nepřiposutí, že by mohl být nakažen.
Máme neověřené babské rady, že v některých případech účinkuje lék zvaný "Kopání do koulí" případně jeho alternativa "Kopání do ksichtu"

Jako nadějný, avšak nikoliv vždy účinné léky, jsou častou považovány: občasný lék zvaný "manželka", málo známý a používaný lék "odpojení internetu" a v krajních extrémních případech lék zvaný "policie".
Vjímečně také funguje lék zvaný "admin" avšak jeho účinnost, působení, typy objektů u který dobře působí, nejsou známy.
Pozor, všechny uvedené léky, obvykle pouze tlumí příznaky, ba dokonce v často jsou i neúčinné !!!

Obecné doporučení, je vyhýbat se nakaženým oblastem, nechodit epidemi naproti např. červeným nickem, porno fotkama, porno videaama.

A v případě, že již epidemii potkáte, zvažte zda to bylo opravdu náhodné nebo jste tomu nějak pomohli a zda má cenu plakat nad rozlitým lékem lidově "držkovat".


Na detail diskuze

0
Fackování

Ahoj,

zajímalo by mě, jaký máte názor na fackování. Ikdyž jsem přitelovi několikrát naznačovala, že by mě to vzrušovalo, on to odmítá. Nemá problém mi dát výprask nebo se mnou zacházet hrubě, ale tohle prostě odmíta. Prý mo to přijde nedůstojný. Mate to taky tak někdo?


Na detail diskuze

7
Vybrat fotografii na disku
Vyfotit snímek kamerou
Vyfotit Vyfotit za 5 sekund