10 zaručených tipů, jak sbalit subku

¨dommuz.blog.cz

1) Dívejte se dlouze a často na bdsm porno. Vše co se tam děje je zcela reálné a potkáte to běžně kolem sebe. (Mimochodem, hádejte co zrovna dělají sousedi)

2) Subky nesnáší slušné chlapy. Buďte drsňák. Nezapomeňte při oslovení jakékoliv ženy dodat "čubko" (včetně maminky, sestry, tchýně)

3) Subky milují bolest. Neváhejte na ně na první schůzce vytáhnout bič, paralizer, nebo daňové přiznání.

4) Mějte na paměti, že subka je jen boxovací pytel, který se dá ošukat, umí kouřit a občas uvaří.

5) Nezapomeňte si dát nějaké cool, drsné jméno jméno. Třeba dominant Jarda, Honza De Sade, nebo Babica Kuchař

6) Subky rády dobývají. Protože subky nejsou vůbec vzácné, naučily se dobývat.
Stačí když místo seznamovacího inzerátu zakřičíte něco jako "Subko tady jsem !" a všechny subky se z Vás rázem poserou a Vy dříve či později budete přehrabovat nabídky k sňatku.

7) Subky milují penis. Naučte se svůj penis penis všude strkat a subky neodolají. Například do profilu, do zpráv, do mailu, do guláše, do polévek.

8) Subky mají často sklony k různým psychickým poruchám.(autismus, koprolalie, Touretteův syndrom, debilita, imbecilita, idiocie, skleróza, alzheimer ) Aby jste je zbalili, neváhejte se jim přiblížit.

9) Chodťe drsně oblečení, tak aby si Vás subka hned všimla a měla z vás respekt, hrůzu a mokro v kalhotkách. Např. jen v trenýrkách do práce, ve slipech na úřady a doma zásadně nahý s bičem za pasem.

10) Neváhejte si budovat lákavou pověst. Například ukažte chlapům v hospodě, jak má správný dominant chodit v koženém oblečení nebo latexu.
Přidat komentář