On-line Pán :) nemohu to vložit mezi inzerát, tak musím sem :D ;)

Zdravím a přeji hezký den.
Mé jméno je Kateřina (26) a našla bych zde ráda nějakého on-line Pána. Ne na nic krátkodobého, hledám na delší dobu, klidně několik let.. prostě dokud to bude fungovat a budeme oba chtít.
Měl bys být starší, rozumný, přirozeně dominantní muž. Nejlépe i se zkušenostmi. Online pro mě neznamená jen nějaký "výcvik" na měsíc a tím všechno končí. Raději to označuji jako "online D/s vztah", protože to pro mě znamená něco víc a ne jen nějakou hru.
Pořád pro tebe musí být subinka svéprávná žena, která má svůj názor a rozum. Kterou budeš stejně jako ona tebe respektovat a mít k ní úctu. :-)
Již svého reálného partnera (vanilku) mám, proto jen ten on-line. Pokud už v tvém životě nějaká submisivní žena je, nepiš mi prosím.
Určitě se po první zprávě nevrhnu do onlinu a nebudu tvá subinka.
Nejdříve si napíšeme, poznáme se a zapracujeme na vzájemné důvěře a uvidíme podle sympatií. Nepište mi ani ti, kteří neví co pořádně chtějí, nebo chtějí jen fotky apod.. Pokud mě zpráva nezaujme hned na začátku, pravděpodobně ani neodpovím. Nechci ztrácet svůj ani tvůj čas. :-) také jsem si dala práci s tímto textem.
Jsem žena, takže to semnou není vždy jednoduché :D a momentálně si procházím i takovým těžším obdobím, takže na mě nespěchej a buď milý. Ocenim tvou snahu a trpělivost. Myslím, že dokážu dát velkou poslušnost i pokoru, mít k tobě uctu i respekt, když si mě získáš.
Nechci to, ale takové, že budeme pořád vážní. Mám ráda legraci a usměvavé lidi.. ;-) pro začátek asi stačí :D a víc třeba do zpráv, jestli se tu najdeš.
S pozdravem Káťa. (⁠ʘ⁠ᴗ⁠ʘ⁠✿⁠)
Přidat komentář