Ty chceš být subinka ?

Pokud to myslíš alespoň trochu vážně, zkus si přečíst tenhle můj článek k zamyšlení.
Než se pustíme do toho co mám na jazyku, dovolím si zdůraznit několik věcí:
1) To co píšu je můj názor, můj pohled, nikde není psáno že to musí vždy platit, že takové jsou pravidla atd.
2) Mé články jsou hlavně k zamyšlení, nečekám že s nimi každý musí souhlasit 3) Do jisté míry nepíšu o ničem novém, do jisté míry se opakuji. Už to nedělám tak často, ale i přesto si myslím, že opakování neuškodí.

Tak pojďme na to.
Subinka má v podstatě více významů, ne že by to bylo synonymum, ale prostě každý si po tím představuje něco trochu jiného.
Ten obecný pohled je, že submisivní znamená podřízený. Subinka je tedy podřízená, žena.
Můj pohled je specifičtější.
Když budu mít firmu, budou mí zaměstnanci submisivní, když jsou současně moji podřízení ? NO většinou samozřejmě nikoliv. Když budu despota a idiot, tak se někteří do této pozice přepnou, ale stejně to pořád neznamená, že budou nosit obojek, nebo že budem všichni šukat.

Neodsuzuji sex. Sex je samozřejmě fajn. Ale je dobré jasně specifikovat co chceš.
Chceš prostě perverzní sex ? Dát si obojek, nechat se svázat a užít si ? Nu proč ne, ale to z tebe nedělá subinku, v podstatě si na ni jen hraješ. Což není vysloveně špatně, ale nemyslím že je to na tvrzení "já jsem subinka" a samozřejmě naopak a bohužel i častěji, když pánové tvrdí "Já jsem dominant" a pak myslí jen pérem.

A co tedy je subinka ?
Osobně si myslím, že rozumná podřízenost, vůči někomu (ne nutně vůči všem), i když se to netýká sexu.
BDSM nemá moc pravidel, ale je jasně stanoveno, že BDSM lidé provozují vždy dobrovolně, vždy po domluvě s tím protějškem.
Když se domluvíš s mužem, že tě sváže a pak si užijete, je to dobrovolné, ale když tě začne škrtit, zavře tě doma ve sklepě, což jsi opravdu nechtěla, už to není BDSM a je to na volání PČR.

Takže, být podřízená v domluvené míře (BDSM je vždy o domluvě) i mimo postel, by z tebe mohlo dělat subinku.
Další věc, ale také je najít vhodného partnera, který chápe aspekty dobrovolnosti, chápe hranice BDSM, ví co je to stopka a respektuje ji. Nebude tvrdit, že je zkušený dominant, aby pak na ženskou vytáhnul péro, šňůru na prádlo a vařečku.
Zkušený člověk v jakémkoliv oboru, ví co dělá, používá hlavu a má ty správné nástroje.
Na druhou stranu, v BDSM je to hlavně o lidech, o tom jak si sednete, jak si důvěřujete. Chlap může mít sebelepší nástroje a pořád to neznamená že je odborník. Respetive to nevylučuje, že i nadržený idiot si nemůže pořídit dráhé nástroje.

Pořád chceš být subinka ?
Ale ta co myslím já ? Super dám ti příklad: běž umýt nádobí.
Proč ? Protože jsi podřízená.

Ale samozřejmě ne mě :-)

Ale na tomto příkladu jde spíš o to, že máš dělat něco neerotického, ale taky že nemáš poslouchat každého blba co si pískne, i když jde o nádobí.

Ale co když to bude chtít někdo koho znáš, s kým sis domluvila pravidla ?
Pak je asi na zvážení co sis domluvila. Nikdo nečeká, že musíš dělat domácí služku, holku pro všechno, na druhou stranu jsi-li subinka máš poslechnout.

Když neposlechneš u obyčejného mytí nádobí, jak pak chceš poslouchat u jiných věcí ?
Že tě mytí nádobí nebaví ? Uvědom si ale že spousta podřízených dělá práci co je nebaví.

Omlouvám se, snad jsem to napsal divně, nebo tvrdě. Je to prostě zamyšlení nad tím co vlastně lidé chtějí, jestli v tom mají jasno a jestli to myslí vážně, ale také zda na to hledají správný protějšek. Nečekám, že každý ví co chce, doufám ale že se nad tím lidé hlouběji zamyslí.

dommuz.blog.cz
Přidat komentář