Proč mají muži potřebu mávat a myslet penisem v BDSM ?

Předem upozorňuji, že se jedná výhradně o můj názor a přístup.

Je jasné, že asi každého bdsm vzrušuje, mě nevnímaje.
Ale proč musím všude strkat penis ? Pro mne BDSM není o šukání, sex je až ta nepovinná třešínka na dortě. Ale dopracovat se k tomu to je umění. Používat hlavu, rozum, city, to je umění.

Nic proti perverznímu sexu a i to asi bdsm je, ale pořád je to o hlavně a primárně o hlavě, o tom jak to vnímáme, co se nám líbí.
Na perverzní sex nepotřebujete subinku, stačí ženská co se svázaná nechá ojet, co jí naplácate a ošukáte.

Ale subinka Vám klekne k nohám (bez sexuálního podtextu). Subinka Vám důvěřuje a Vy jí a v rámci domluvených mezí poslechne jakýkokoliv i nesexuální pokyn.
Jenže toho, aby člověk dosáhnul, musí používat hlavu.


A seznámení ?
Jen idiot si může myslet, že když bude mávat metrovým penisem, ženské se o něj přetrhnou.
Ženy obecně si prostě protějšek vybírají. A vybírají ho na základě více faktorů. Je možné, že i na základě penisu, ale také inteligence, toho co má dotyčný v hlavě, společné řeči koníčků atd.
Navíc pokud se jedná o amatérku, tak nejčastěji hledá nějaký dlouhodobý vztah, ať už se jedná o milenecký, partnerský nebo kamarádský a v takovém případě si žena prostě vybírá.

A dnešní subíci ?
Jsou schopni napsat, že hledají ženu co se jí líbí např. CBT
Ano jsou jistě takové, ženy ale zcela jistě hledají víc než jen nošení klíčů a zamykání.
Do jisté míry mi takový inzerát spíš připomíná, jako by subík nařizoval domině co má dělat.

Asi jsem staromódní, ale pořád si myslím, že ženu je nutné zaujmout, okouzlit, umět oslovit, nejen něco požadovat, ale také mít co nabídnout. A je úplně jedno zda domině nebo subince.
Co vím ale na tuti, že penis je to poslední.
Přidat komentář