Ano, asi to bude ořech!

Pročetl jsem tu pár příspěvků a je mi z toho trochu smutno. Z počátečního nadšení, že vím kam patřím, co chci, kam směřuji a že to mohu na tomto místě sdílet s dalšími lidmi, se dostavil pocit skepse z toho, že někoho potkat bude velký ořech.

Jak tu někdo již psal ve svém příspěvku. Musí se sejít spousta věcí, aby to klaplo - setkání a třeba něco víc. Jsem z Pardubického kraje... kde profilů submisivních žen je velmi málo a k tomu je potřeba přičíst, že Pardubický kraj nejsou jen Pardubice, ale spousta různých měst a městeček. Bohužel, jsem z menšího města...

Další věcí je potkat se v konkrétních představách o tom, co chceme. Někdo tu psal - slečna / dáma - že by se ráda seznámila, ale že vzkazy typu "Už někoho máte?" nebo "Stále sama?" - prostě něco na ten způsob, není ani to na co by odpověděla.

Přiznám se, že mě to zmátlo. Ačkoliv se cítím být dostatečně dominantní, přijde mi navázání prvního kontaktu lepší spíše v rovině obecné, pomalé a slušné. Tak, aby byla připravena pozice k poznávání se a budování důvěry. Ano, napsal jsem tu někomu, zda již našla, co hledá, nebo je stále sama... přijde mi to lepší než napsat: "Hej, děvko, a teď si budeme psát, pak se potkáme a seřežu tě...". To mi prostě nedává smysl, i když slovo "děvka" je v určitých situacích... hmmmm… fajn..

Další věc... diskrétnost... sebepřijetí... někdo to tu už taky psal, hezky to popsal(a). A pak další a další věci... Někdo má skvělou rodinu, ženu / muže vanilky... a chce alespoň nějak uspokojit to, ale co má zničit nechce. A i tak hledá... tam přichází ta důvěra, diskrétnost... takže... je to opravdu ořech a těžko řešitelné... ...jak někoho poznat a něco prožít...

V cizím městě... kde jsem na návštěvě... umím si představit náhodné, domluvené setkání... v kavárně... příjemně strávený čas povídáním, kde jistě dojde i na společná témata... stát se může cokoliv...

...pokud by to mělo být někde... v místech bydliště... bude to asi dlouhé a pomalé dopisování, ověřování, budování vztahu... asi...

Takže přeji všem zúčastněným štěstí a ať se zadaří. A dejte vědět jak se máte.

W. W.
Přidat komentář